čtvrtek 9. října 2014

SOUTĚŽ!!!

Pokud chcete získat knihu Superjídelníček od Petry Lamschové a Petra Havlíčka, pak čtětě dále,pravidla jsou jednoduchá :)

O co že to soutěžíme?
"Pro každého, kdo se zaměřuje na zdravý životní styl, se stává jídlo alfou a omegou. Někdo zvládne přechod na zdravou stravu sám a někdo potřebuje poradit v podobě přesného jídelníčku. Pokud si tedy nevíte rady, jak si sestavit jídlo od snídaně po večeři a den za dnem, vyzkoušejte jídelníček, který pro vás připravili Petr Havlíček s Petrou Lamschovou. „Nesmírně mě baví vymýšlet zdravé recepty, které pak v praxi ožívají a hlavně chutnají,“ říká Petra Lamschová a Petr ji doplňuje: „Důležité na tom všem je, že díky našim receptům všichni zjistí, že jídlo není jejich nepřítel. Že nebudou hladovět, budou jíst a ještě jim to bude chutnat.“ Kromě jídelníčku najdou čtenáři v této knize také praktické rady, jak si jídelníček sestavit, z čeho a jak vařit, zkrátka jak s ním pracovat."

Co pro výhru musíte udělat?
1) Nezbytnou podmínkou účasti v této soutěži je, abyste byli pravidelnými čtenáři tohoto blogu nebo abyste jej sledovali na Facebooku.
2) Napište mi pod tento článek do komentáře, jaký recept z tohoto blogu jste vyzkoušeli a máte jej nejraději. Pokud budete chtít, můžete také napsat, jaký recept/článek Vám zde chybí, není to však nutné.Nezapomeňte připsat vaši emailovou adresu, ať vás můžu v případě výhry  kontaktovat :)
3) Pak už jen stačí,abych vylosovala výherce, kterému knihu zašlu kamkoli do ČR. Losování proběhne 31.10.2014!

Tak hurá, do toho!:)

5 komentářů:

 1. Nejraději mám koláč s tymiánem a kuřecím masem.
  Martina (martina.sl@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 2. miluju tvarohove kolace, takze tvarohovy kolac s merunkami u me vede :)
  murialel@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Chtěla jsem napsat již zmíněný tvarohový koláč s meruňkami, ale protože mám 2 favority, tak uvedu ten druhý - vločkový "štrůdl" s jablky.

  lucmo@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. happy.lenulka@seznam.cz

  tvůj blog jsem objevila teprve nedávno, takže zatím jsem se pouze inspirovala jáhelným dortem s pudingem, ale favoritů k vyzkoušení mám více ;)

  např. ovesný koláč s ovocem nebo tvarohový koláč s meruňkami.

  Hezký den

  Lenča

  zdravejist.blogspot.com

  happy.lenulka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře :)